Vyhledávání


Kontakt

Anglický tippler
Boršov nad Vltavou

E-mail: oldjuhy@seznam.cz

Kalendář akcí

ZO ČSCH Soběslav

02.10.2015 08:00
ZO ČSCH Soběslav pořádá 2.- 4. října tradiční "Soběslavskou výstavu", spojenou s okresní výstavou králíků, drůbeže a exotického ptactva. Pá - So 8:00- 18:00 Ne 8:00 - 13:00 (pravidelná burza)

ZO ČSCH Strakonice I.

26.09.2015 07:00
  Pořádá ve dnech 26.-27.9.2015 tradiční výroční již 70. Václavskou výstavu králíků, holubů a drůbeže v chovatelském areálu ZO ČSCH Strakonice I., Podsrpenská 339. V sobotu při výstavě proběhne aukce beranů a tombola. V neděli se uskuteční velký trh zvířat. Výstava otevřena v sobotu 26.9. od 7...

Burza exotické ptactvo

07.03.2015 07:00
Burza exotické ptactvo - Výstaviště České Budějovice Každá 1 sobota v měsíci.

Novinky

Pošta

29.03.2015 20:53
... pošťáci nám trochu poporostli, první slunění a seznámení s okolím.

Mladá pošta.

08.03.2015 21:32
Tento víkend 7.2 - 8.2. se nám vylíhla 3 holoubata pošťáků, zítra ještě ten čtvrtý. Na třetí pár si...
Záznamy: 1 - 2 ze 5
1 | 2 | 3 >>
TOPlist

  Boršov nad Vltavou - Českobudějovicko

Vítejte na našem webu

  

  Zdravím všechny holubáře, neholubáře, kteří zavítali na naš web, který se převážně bude zabývat  holubařením a to především chovem Anglických tipplerů a Poštovních holubů. Asi nic světoborného zde nehledejte, jelikož jsem začátečník tak jsem odborné články použil z Wikipedie a  doufám, že tím nikomu neubližuji a nikoho tím nepohoršuji. Postupně sem budu předkládat nějaké zkušenosti co snad poberu, fotografie a doufám, že i úsměvná videa z našeho dvorku.

Snad si tu někdo najde to co ho zajímá, klidně mi sdělte názor, upozorněte na chyby co dělám atd. Vyádření zanechte v "Knize návštěv"

Děkuji za návštěvu stránek, zdraví OldJuhy (Pavel)